Казка про козака та сучасні реалії – глава 6

Нарешті увірвався терпець у дядечки Сема і подарував він найсучаснішу зброю Козаку, навіть летючу, а ще одягнув його у лати й шолом, щоб той не зазнавав більше поранень, бо Ната з Єесою всі вуха йому продзижчали з цього приводу, ледве мозок не винесли своїми голосіннями. І так залякав хама, що той вмить повернув усіх заручників Єгудімові і забувся навіть дивитися у його бік недобрим поглядом.

А тітонька Бріта надіслала до бункеру малого лисого опудала спеціально навчених людей, які те мло скрутили і до пані Гааги привезли, щоб більш нікому в світі не кортіло в чужі домівки вриватися та над людьми знущатися. Валізку з червоною кнопкою звісно відібрали та деактивували навіки.


Пані Гаага і іншу валізку у мло відібрала, замість неї посадила його у діжку, щоб робив свої справи, як звик, не сходячи з місця. А потім ще засудила його до провезення по вулицях міста у тій діжці з лайном, прилаштувавши над нею механізм із шаблею, що приходила до руху і майже безперервно пролітала над діжкою вжик-вжик – туди-сюди, мло ледь встигало винирювати, щоб повітря дихнуть. І одного разу не встигло воно своєчасно сховатися у діжці і залишилося без голови. Як жило лайном, так і покинуло цей світ у лайні. Скатертиною доріжка.

Завдяки витримці Козака та з допомогою нової зброї дядечки Сема бійка між Козаком та орком завершилася дуже швидко перемогою Козака. Орк був знищений, а Лугана, Донбаса та Крима повернуті у родину. Здійснилася спільна мрія козакових синів та Нати і Єеси – вони одружилися і стали жити у любові та злагоді.

Єгудім також переміг хама і знищив його логово, чим зціпив рота світовій спільноті, бо переможців не судять. Звісно, що усіх своїх рідних повернув додому.

Ерефія від злості луснула та розпалася на декілька частин. І кожна з тих частин чудово самовлаштувалася і зажила набагато гарніше, ніж коли була у складі Ерефії. Оона від тяжких випробувань співчуттям та стурбованністю тріснула по швах і опинилася на хірургічному столі, після чого повністю змінилась зовнішньо та в нутрощах. Інші сусіди Козака та Єгудіма теж зазнали величезних трансформацій. Світ змінився і став набагато кращим, ніж був, дякуючи мужності та наполегливості Козака та Єгудіма.

А Козак з Єгудімом гарненько відсвяткували свою Перемогу над орком та хамом і почали у своїх родинах мирно жити-поживати, добра й щастя набувати.

Ось і казочці кінець, дочитав хто молодець!

© Лєка Веселка, грудень 2023

(Ще буде короткий епілог)

Попередня 5 глава тут.

Похожие записи

Loading spinner
вверх