Казка про козака та сучасні реалії – глава 4

Отак і сталося, що довелося Козаку з орком, якого мло на погибель його родини створило, битися, батьківські гріхи спокутувати.

Довго б’ються Козак і орк, лупцюють один одного до безтями, а сусіди дивляться на всі очі та підсовують Козаку в руки якусь зброю, але не саму сучасну, а таку, якої не шкода. Проте самі у бійку не лізуть. Та ще й переймаються, щоб Козак орка до смерті не забив, бо ще не вся зброя випробувана, яку треба випробувати, і чомусь потрібно обличчя малого лисого опудала зберегти, хоча яке з трьох, що він має, невідомо, проте всі однаково бридкі.

Вже у козацькій родині почали швидкоруч майструвати хоч якусь нову зброю, щоб дурного орка вщент розбити, бо побачили, що тієї, яку сусіди надають, не вистачає. Орку теж усілякі покидьки зброєю допомагають. Тож б’ються Козак з орком, б’ються, ніяк один одного не подолають.


Бійка бійкою, а у дівчат свої забаганки. Кортить Єесі з Натою якнайшвидше заміж за козакових синів повиходити, бо дуже ті сини мужні та гарні. Але дядечко Сем сказав, що тільки у тому випадку це дозволить, якщо Козак орка переможе. А до того часу ніяких весіль. Тому вони більш за всіх за Козака вболівають і не тільки занепокоєння висловлюють, як пані Магате, чи Оона, і не юлять, как Юнеска, а й усім, чим їм дозволено, допомагають.

До чого ж просто було навалитися на орка усією світовою спільнотою та завалити його вмить! Так ні, увесь світ боїться, а раптом оте мло валізки не за призначенням використає і зненацька попаде на ту кляту червону кнопку? Отак залякало воно світ своєю дурістю.

Але мло не таке дурне, як може здатися на перший погляд. Угледіло, що очі всього світу привернуті до бійки Козака з орком і вирішило відволікти увагу в інший бік, внести розбрат між сусідами та добрими знайомими.

© Лєка Веселка, грудень 2023

(Далі буде…)

Попередня 3 глава тут.

Похожие записи

Loading spinner
вверх