Казка про козака та сучасні реалії – глава 3

Треба вам, шановне панство, сказати, що у свій час міцно товаришувала родина Кравця з родиною тітки Ерефіії, набагато міцніше, ніж з родинами дядечки Сема та тітоньки Бріти. Дядечко Сем, як і тітонька Бріта, були скоріше знайомі, ніж друзі, бо жили на відстані, а тітка Ерефія під боком. Кравець до Ерефії з відкритою душею, а та падлюка завжди Кравця дурила і використовувала в своїх інтересах, бо давненько вже мала ганебний намір його родину повністю підкорити та майном заволодіти.

Отож після того, як залишилися нащадки Кравця без йадерної зброї, щоб мати більш надійний захист, батько Козака вирішив породичатися з дядечком Семом та тітонькою Брітою через їхніх спільних племінниць – Нату та Єесу. І почав до них сватів засилати, щоб своїх онуків на них оженити.


Тітка Ерефія дуже з цього приводу розлютилася, а її небіж – оте мло, що я про нього вже розповідала, почало у будь-якій спосіб гидити Козаку та його родичам, порозводило про них брехливих чуток та пліток і почало активно відкушувати потроху шматки від козацької родини.

Узяло та й надурило дівчат козацьких Донбасу і Лугану підняти бунт проти батька за те, що ніби він утискує їхні права, не дає макіяж робити і одягатися так, як їм заманеться. І полонило їх своїми спокусливими обіцянками. До Крими почало підсилати якихось зелених чоловічків, які поступово заманили Криму у пастку, а потім віддали її мло за наложницю. А щоб Крима не пручалася, мло почало її підкупати-задобряти, усілякі брязкальця та цяцьки купувати.

Звісно, що батько Козака почав відвоювувати своїх донечок у мло. Та що поробиш, коли в руках в тебе замість зброї нікчемний папірець з брехливими обіцянками? Просив та чекав допомоги від сусідів та підтримки усвітової спільноти, але не дочекався. Зажурився бідолашний, зціпив зуби, занурився у клопоти, хоча не полишав спроб і надії на повернення доньок, та невдовзі пішов на той світ, залишивши своїм синам отакий спадок.

© Лєка Веселка, грудень 2023

(Далі буде…)

Попередня 2 глава тут.

Похожие записи

Loading spinner
вверх