Віктор Ніколюк про оборону Чернігова

Цю розмову з Героєм України, генерал-майором Віктором Ніколюком ми записали для великого проєкту про оборону Чернігова від російських військ, який ми плануємо презентувати на Суспільному вже найближчим часом. Це не інтерв’ю в класичному розумінні, а радше розповідь командувача військ ОК «Північ» про ті події і рішення, які йому доводилося приймати. Це спогади про ключові бої, які зламали плани агресора захопити Чернігів за два-три дні. І це розповідь про його особисту участь у цих боях. Віктор Ніколюк завжди славився як командир, який особисто водить війська в атаку, і тут він розповідає про декілька таких випадків.

Обов’язково подивіться, тут є відео того, як генерал віджав у росіян блокпост у Ягідному, а також його селфі на фоні догораючої російської бронетехніки у Количівці! Також він розказує про те, як ми готувалися до російського вторгнення, що його найбільше здивувало у тактиці росіян, про їхню втечу з-під Чернігова в кінці березня, а також про його зустріч із цими ж російськими частинами вже на Сході України та про їхній розгром під Білогорівкою.

Переклад тексту під відео на російську:

Этот разговор с Героем Украины, генерал-майором Виктором Николюком, мы записали для большого проекта об обороне Чернигова от российских войск, который мы планируем презентовать на Общественном уже в ближайшее время. Это не интервью в классическом понимании, а скорее рассказ командующего войсками ОК «Север» о тех событиях и решениях, которые ему приходилось принимать. Это воспоминания о ключевых боях, которые сломали планы агрессора захватить Чернигов за два-три дня. И это рассказ о его личном участии в этих боях. Виктор Николюк всегда славился как командир, лично водивший войска в атаку, и здесь он рассказывает о нескольких таких случаях.

Обязательно посмотрите, есть видео того, как генерал отжал у россиян блокпост в Ягодном, а также его селфи на фоне догорающей российской бронетехники в Колычевке! Также он рассказывает о том, как мы готовились к российскому вторжению, что его более всего удивило в тактике россиян, об их бегстве из-под Чернигова в конце марта, а также о его встрече с этими же российскими частями уже на Востоке Украины и об их разгроме под Белогоровкой.

Похожие записи

Loading spinner
вверх