Воплі м’ясоїдки

Ой, лишенько мені, лихо! Що ж це робиться, що ж це коїться?

Оте Вище Я, що через мене дивиться, слухає, нюхає, мацає й смакує, тобто відчуває життя у нашому обмеженому 3Д, декілька днів тому беззаперечно дало зрозуміти, що на м’ясце мені зась, бо так після тієї ковбаски с сальцем скрутило, що хоч репетуй. І це вже не вперше скручує після того, як з’їм щось м’ясне, да так кепсько, що повний ховайсь.

Я до Нього: «Сігналізуєш?» Воно у відповідь: «А то! Досить! Дуже низькі вібрації».

Матінко моя рідна, що ж мені робити? Риби я не люблю через її запах. Навіть ікра мене не надихає. Бр-р. От креветки, мідії, крабиків полюбляю. Але воно теж живе! Так може і цього вже нізя? Треба терміново провести тестування.

Що ж мені тепер їсти? Тушкувати оті овочі та кашку-малашку варити? І ніколи вже ані буженинки, ані гуляшику не скуштувати? А що я на роботу буду брати? Драники та сирники? Стану вся така сирна-мирна та драна-картопляна. А м’ясце, сальце, ковбаска? Все – приїхали. От тобі і Просвітлення! Отакої :(

Добре, що є на білому світі ще трохи людського їстівного щастя – горішки, фрукти та ягідкі. Особливо курага та яблучка. О, ще грибочки – печериці – ням-ням (одна назва чого коштує?). І яйця – перепелині та курячі. Оба-на, який раціончик цікавий вимальовується!

Але ж…, Татку, будь ласка, а можна мені … іноді… хоч курятинки?! Бо кажуть, коли щось їси, то якості від того до тебе переходять. А курочка – вона ж пташечка, тобто с крильцями. І пір’ячко в неї є. А в янголів теж крильця з пір’ячка… А я ж…, Ти сам краще мене знаєш.

© Лєка Веселка 2013

Поделиться ссылкой:

Похожие записи

вверх

Воплі м’ясоїдки: 4 комментария

  1. Не паникуй! :mrgreen: Вполне сложится меню. Я вот уже лет 10 точно: если мясо — то только курица, редко рыба (сама ее неочень). Правда мне было совсем несложно отказаться от остальных мясных радостей, наоборот это было некое облегчение.
    А впереди тепло и всякая вкусная растительность, не тепличная…
    Вообще это конечно должно быть естественно и без насилия над собой, мне кажется. Как говорится «Если сильно хочется — то можно» )))

  2. А я не паникую, дурачусь просто. На украинском так ловко пишется. Забавно получается. 😆

  3. А можно ли вязать эту статью на свой сайт если оставить на вас ссылку?

Обсуждение закрыто.