Усім небайдужим!

Збір підписів для організації всеукраїнського референдуму.

Відповідно до Конституції України, “Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області”.

Якщо зберемо 3 мільони підписів – зможемо закликати до нових виборів Президента і Верховної Ради! Розкажіть усім – і ми зможемо досягти нашої цілі. Ми мусимо врятувати нашу країну!

На русском языке:

Согласно конституции Украины: “Всеукраинский референдум объявляется по народной инициативе по требованию не менее трех миллионов граждан Украины, имеющих право голоса, при условии, что подписи относительно назначения референдума собраны не менее чем в двух третях областей и не менее чем по сто тысяч подписей в каждой области.”

Если мы соберем 3 миллиона подписей, то сможем призвать к новым выборам Президента и Верховной Рады! Расскажите всем – и мы сможем добиться нашей цели. Мы должны спасти нашу страну!

Источник: Avaaz.org. Петиции сообщества.

Бой на Грушевского. Акварель.

Boy na Grushevskogo. © Ruslan Kolomiyets.

Похожие записи

Loading spinner
вверх