А скринька просто відчинялась…

Я вже двічі писала про те, що міф про російськомовних придатний лише для путіноїдів. Російськомовні міста в Україні бомбили і обстрілювали, і досі бомбардують і обстрілюють, знищуючи населення і будинки, не тому, що захищають росіян, а тому, що владі Росії не потрібні ані люди, ані будівлі на території України. Їм потрібні лише природні ресурси української землі.

І ось, будь ласка, ще один претендент на наші ресурси!

Напрошується питання, а чи не зведуться всі домовленності між Трампом і пуйлом про мир до поділу наших земельних ресурсів? А також стає зрозуміло, чому нам не дали достатньо систем ППО для захисту наших людей і домівок, і зброї, щоб ми могли перемогти у цій війні, бо люди та домівки – це зайве, головне у цій справі – земля та її надра.

Лєка Веселка, 04.02.2025

У понеділок, 3 лютого, американський президент Дональд Трамп заявив, що він хоче досягти угоди з Україною щодо отримання доступу до рідкісноземельних матеріалів країни як умови для продовження підтримки США у війні проти Росії.

ЩО ВІДОМО ПРО РІДКОЗЕМЕЛЬНІ МЕТАЛИ В УКРАЇНІ?

«Україна володіє запасами кольорових і рідкоземельних металів, зокрема берилію, цирконію, танталу, а також комплексом фосфорних рідкоземельних і рідкометальних руд.

За оцінкою Forbes за 2023 рік, сукупна вартість корисних копалин в Україні сягає до 15 трильйонів доларів. При цьому понад 70% загальної суми припада­ють на три області — Донецьку, Дніпропетровську та Луганську.

Водночас, за даними канадської фірми з оцінки геополітичних ризиків SecDev, Росія взяла під контроль українські території з покладами вугілля, металів та мінералів, що оцінюють у принаймні 12,4 трильйонів доларів.

За словами міністерки економіки Свириденко, Україна має найбільші в Європі запаси літію, титану та значні поклади інших копалин. Літій — один із ключових компонентів для виробництва різних товарів, від смартфонів до винищувачів.

Складність видобутку полягає у тому, щоб зробити копалини придатними до використання — цей процес дороговартісний, потребує обладнання та кваліфікованих працівників».

Джерела інформації: «Суспільне|Новини» та LIGA.net.

А ЛАРЧИК ПРОСТО ОТКРЫВАЛСЯ…

Я уже дважды писала о том, что миф о русскоязычных пригоден только для путиноидов. Русскоязычные города в украине бомбили и обстреливали, и до сих пор бомбят и обстреливают, уничтожая население и дома, не потому, что защищают русских, а потому что властям рф не нужны ни люди, ни здания на территории украины. Им нужны только природные ресурсы украинской земли.

И вот пожалуйста, ещё один претендент на наши ресурсы!

В понедельник, 3 февраля, американский президент Дональд Трамп во время общения с журналистами в овальном кабинете белого дома заявил, что он хочет достичь соглашения с украиной о получении доступа к редкоземельным материалам страны как условия для продолжения поддержки сша в войне против россии.

Напрашивается вопрос, а не сведутся ли все договоренности между Трампом и пуйлом о мире к разделу наших земельных ресурсов? А также становится понятно, почему нам не дали достаточно систем ПВО для защиты наших людей и домов, и оружия, чтобы мы могли победить в этой войне, потому что люди и дома – это лишнее, главное в этом деле – земля и её недра.

Лека Вэсэлка, 04.02.2025

ЧТО ИЗВЕСТНО О РЕДКОЗЕМЕЛЬНЫХ МЕТАЛЛАХ В УКРАИНЕ?

«Украина владеет запасами цветных и редкоземельных металлов, в частности, бериллия, циркония, тантала, а также комплексом фосфорных редкоземельных и жидкометальных руд.

По оценке Forbes за 2023 год, совокупная стоимость полезных ископаемых в Украине достигает 15 триллионов долларов. При этом более 70% общей суммы приходится на три области – Донецк, Днепропетровск и Луганск.

В то же время, по данным канадской фирмы по оценке геополитических рисков SecDev, Россия взяла под контроль украинские территории с залежами угля, металлов и минералов, которые оценивают не менее 12,4 триллиона долларов.

По словам министера экономики Свириденко, у Украины самые большие в Европе запасы лития, титана и значительные залежи других ископаемых. Литий – один из ключевых компонентов для производства различных товаров, от смартфонов до истребителей.

Сложность добычи состоит в том, чтобы сделать ископаемые пригодными к использованию — этот процесс дорогостоящий, требует оборудования и квалифицированных работников».

Источники информации: «Суспільне|Новини» и LIGA.net.

Похожие записи

Loading spinner
вверх

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *